Logo | FLEX Elektronarzędzia

Proszę o podanie frazy do wyszukania

Strategia

" Nasz cel to stworzenie odpowiedniej sieci dystrybucji, prezentującej markę FLEX we właściwy, wyrazisty sposób, pozwalający klientom zrozumieć czym jest profesjonalne narzędzie.

Naszym głównym celem jest bycie rozpoznawalnym na polskim rynku, jako firma dystrybuująca wysokiej jakości elektronarzędzia oraz rozumiejąca potrzeby wymagających użytkowników. "Dla firmy FLEX osoba posługująca się narzędziem w swojej codziennej pracy jest najważniejszym źródłem informacji. Dlatego opracowując nowe maszyny udajemy się tam, gdzie będą one stosowane. Na plac budowy, do warsztatu, do hal zakładowych. I właśnie tam opracowujemy wytyczne, które musi spełnić każde narzędzie FLEX.

Należy tutaj przede wszystkim przysłowiowa już długowieczność naszych maszyn. Także ich wydajność i funkcjonalność. Jak również wzornictwo, poręczność i bezpieczeństwo FLEX. I oczywiście idąca wciąż do przodu technika, która tworzy nowatorskie rozwiązania i rewolucjonizuje przebieg prac w wielu branżach.

Każdy z miliona rzemieślników, wykonujących codziennie wspaniałą pracę przy użyciu narzędzi FLEX, pokazuje, że nasze podejście jest właściwe. Kto pracuje narzędziami firmy FLEX, ten należy do pierwszej ligi wykonawców. To pewne.

FLEX-Elektrowerkzeuge GmbH jest członkiem EPTA

Elektronarzędzia FLEX, Rapala

European Power Tool Association